Koleston Naturals Saç Boyası 6/7 Çikolata Kahve

Koleston Naturals Saç Boyası 6/7 Çikolata Kahve

Marka: Koleston
14,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Saç boyama uzmanı Koleston'dan, saç boyama deneyiminiz için 6 haftaya kadar yoğun kalıcılık sağlayan, size arzu ettiğiniz renkleri deneme fırsatı sağlayan ürünler Migros Sanal Market'in Saç Boyaları kategorisinde. Koleston boyalarının özel formülü sayesinde saçınızın rengi değişirken saç derinliklerine işlemeye başlar ve köklerinden uca doğru yayılarak eşit dağılım sağlanır.   


Saçlarınızın rengini açmak istiyorsanız, tek seferde yoğun bir açıcı kullanmak yerine, ayda bir kez saçlarınızı bir ton açık renge boyayarak, istediğiniz tonu yakalamayı deneyebilirsiniz. Böylelikle saçlarınızın yapısı açılmadan dolayı deformasyona uğramaz. 


Saçınızı istediğiniz renge dönüştürürken besleyen ve canlandıran, beyaz saç tellerini en iyi şekilde kapatan Wella Koleston Naturals Maxi Saç Boyası 6/7 Çikolata Kahve ürününü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi