DSACategoryId/20000000000010/20000000010962

Kodak Max Büyük Alkalin Pil 2'li

Marka: Kodak
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Kodak Max Büyük Alkalin Pil 2'li

Tek kullanımlık yapıda üretilen Kodak Max Büyük Alkalin Pil, cıva ve kadmiyum içermemesiyle öne çıkıyor. Oyuncak, el feneri, profesyonel görüntü çekim ekipmanları ve D türü büyük boy pille çalışan daha pek çok ürünle değerlendirilebilen Kodak alkalin pil, yüksek kapasiteli olması sayesinde cihazların uzun süre çalışabilmesini mümkün hâle getiriyor.

Max serisi alkalin pilleri içerisinde yer alan Kodak pil, binlerce mAh değerindeki kapasitesiyle elektrikli, elektronik ve mekanik cihazların ideal biçimde çalışmasını sağlıyor.

Kullanım esnasında pil kutuplarına dikkat edilmesi tavsiye edilirken cihazların uzun süre çalıştırılmayacağı dönemlerde Kodak pillerin, aygıttan çıkarılması da öneriliyor.

Net Miktar (g/ml)
2000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH.İHR.PAZ.SAN.VE TİC.L

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi