DSACategoryId/20000000000010/20000000010962

Kodak Max Alkalin İnce Pil Aaa 4'lü

Marka: Kodak
19,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Kodak Max Alkalin İnce Pil Aaa 4'lü

Kodak pil, teknolojik araç, gereçlerin gereken enerji ihtiyacını kaliteli bir şekilde gideriyor. Sıradan pillerin aksine iki kat enerji sunan pil, yoğun enerji tüketen araç - gereçleriniz için yüksek verimle çalışıyor. Ayrıca alkali pil özelliği ile şarj edilerek, yeniden kullanıma fırsat veriyor.

Raf ömrü uzun olan ürün, tekrar tekrar şarj edilebilmesinin yanı sıra performansından ödün vermiyor. Önemli anlarda yarı yolda bırakmayan Kodak Max aa alkalin kalem pil 4'lü seçeneğini; fotoğraf makinesi, müzik aygıtı, oyuncak, uzaktan kumanda ve aydınlatma ürünlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kodak kalitesiyle sunulan pil, günlük kullanım için en etkili ürünler arasında bulunuyor.

Net Miktar (g/ml)
4000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH.İHR.PAZ.SAN.VE TİC.L

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi