DSACategoryId/20000000000010/20000000010962

Kodak Çinko Karbon İnce Pil Blister Aaa 4'lü

Marka: Kodak
8,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Kodak Çinko Karbon İnce Pil Blister Aaa 4'lü

Kodak çinko karbon ince pil Blister evlerde her zaman ihtiyaç duyulan malzemeler arasında yer alıyor. Duvar ya da masa saatleri, uzaktan kumandalar, yangın alarmları, el fenerleri veya ışıldaklar gibi pil ile çalıştırılan aletlerde kullanılmak üzere her an el altında bulundurulması gereken Kodak pil çeşitleri, cıva ve kadminyum içermeyen güvenli yapısıyla rahat bir kullanım sunuyor.

Çocukların yüksek enerji gereksimine ihtiyaç duymayan oyuncaklarını uzun süre kullanmaları için ideal bir seçenek olan Kodak pil, fiyatıyla da ekonomik bir çözüm sunuyor. Güvenilir ve kaliteli markasıyla bilinen Kodak pil çeşitleri kullanıldığı sürece enerjisini koruyan uzun süreli bir ömür vadediyor.

Net Miktar (g/ml)
4000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH.İHR.PAZ.SAN.VE TİC.L

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi