Knorr Tavuk Suyu 56 G

Knorr Tavuk Suyu 56 G

Marka: Knorr
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Knorr Tavuk Suyu 56 G

Knorr Tavuk Suyu 2 x 28 Gr. renklendirici ve koruyucu madde içermeyen sıvı tavuk suyudur. Her bir paketi; 4 kişilik çorbaya, 4-6 kişilik sıcak yemeğe, 4-6 kişilik pilava uygun olarak üretilmiştir. Pastörize edilerek paketlendiği için kapalı olarak muhafaza edildiğinde raf ömrü boyunca lezzetini ve tazeliğini korur. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında saklanması ve 3 gün içerisinde tüketilmesi önerilmektedir. Üründe zamanla kristalleşme görülebilir, bu doğal bir süreçtir ve bozulma belirtisi ya da kalite eksikliği ile alakalı değildir. Türk Gıda Kodeksi'ne uygun olarak üretilmiş olan Knorr Tavuk Suyu'nun serin, kuru ve kokusuz ortamlarda saklanması önerilmektedir. Domuz eti, yağı ya da katkıları içermez. Bu pakette 2 adet 28 gramlık sıvı tavuk suyu bulunmaktadır.


Knorr Tavuk Suyu ile lezzetli bir pilav hazırlamak için; 2 su bardağı (350 gr.) pirinci 3 yemek kaşığı (45 ml.) sıvı yağ ile kavurun. Üzerine bir adet Knorr Tavuk Suyu ekleyin ve karıştırın. 3 su bardağı (600 ml.) sıcak su ekleyip kısık ateşte kapağı kapalı şekilde pişirin. Suyunu çektikten sonra bir süre dinlenmeye bırakın ve sıcak olarak servis edin.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi