Knorr Köfte Harcı 100 G

Knorr Köfte Harcı 100 G

Marka: Knorr
3,75 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Ürün Detayı
  • Önerileriniz

Knorr Köfte Harcı 100 G

Knorr Köfte Harcı 85 gr. hiçbir koruyucu madde içermez. Geleneksel Türk damak tadına uygun olarak baharatlarla zenginleştirilmiştir. Knorr Köfte Harcı ile pratik bir şekilde lezzetli köfteler hazırlayabilirsiniz.


Bayat ekmeğin ufalanmasına, soğan, sarımsak koyulmasına ve baharatların eklenmesine gerek yoktur. Knorr köfte harcıyla köfte yapmak için, sadece 500 gram köftelik kıyma, 1 buçuk çay bardağı su yeterli olacaktır.


Köfte ızgara yapmanın püf noktaları:

Izgara; diğer pişirme tekniklerine göre yüksek bir ısı gerektirir. Bu da 150 C° ile 250 C° arasındadır. Bu yüzden ateşin daima harlı olması gerekmektedir. Düşük ısıda ızgara yapıldığı takdirde, etin içindeki su buharlaşır ve et bu suyla pişerek adeta bir haşlama tadı alır.


Baharat ürünlerini, ambalajını açtıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza etmeye özen gösterin. Kapalı olarak ise güneş ışığı ve nemden uzak olarak saklayın.


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi