DSACategoryId/20000000000005/20000000000117/20000000001067/20000000010149

Knorr Kinoalı Domates Çorbası Cam 480Ml

Marka: Knorr
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Knorr Kinoalı Domates Çorbası Cam 480Ml

Sürdürülebilir tarım destekçisi Knorr’dan yeni İçinde İyilik Var serisi.

Vejeteryan, yaz domatesleri ve geri dönüştürülebilir cam kavanozda leziz Kinoalı Domates Çorbası.

Yaz güneşini içine çekmiş tarla domatesleri ile kinoayı bir araya getirdik, ağır ağır pişirdikten sonra çorbamızı sıcacıkken kavanozladık. Siz sadece açıp ısıtın, Knorr İyilik Var serisinden nefis Kinoalı Domates Çorbası ile içiniz ısınsın. 

Nasıl Hazırlanır?

• Açmadan önce şişeyi sallayın ve sonra içeriği bir tencereye boşaltın.

• Kaynatmadan hafif ateşte ısıtın ve zaman zaman karıştırın.

Dilerseniz su ekleyebilirsiniz. 2 porsiyondur. Kapağını açtıktan sonra buzdolabında +4 derecede saklayın ve 2 gün içinde tüketin.

İçinde Neler Var?

Su, domates (%51,2), kinoa (%6,4), süt, tereyağı, buğday unu, salça, tuz, zeytinyağı, kırmızı biber. İz miktarda kereviz içerebilir. Türkiye’de üretilmiştir. 

Paketlendikten sonra raf ömrü 1,5 yıldır.


KNORR’LA LEZZETLİ SOFRALAR

Göze hoş gelen bir sofra düzeni ile yemeklerinizin lezzetine lezzet katabilir, davet sofralarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bunun için birkaç önemli noktayı bilmeniz yeterli.

Nefis bir yemek, güzel bir sofra ile başlar.

Uyum içerisinde bir sofra için doğru ‘masa örtüsü’ seçimi önemli bir başlangıç olacaktır. Hazırlayacağınız sofraya göre değişmekle birlikte, kalabalık bir misafir grubu için düzenleyeceğiniz sofrada çok renkli örtülerden ziyade pastel veya beyaz renkli keten örtüler tercih edebilirsiniz. Özenle katlanmış ve masa örtüsüne uygun peçeteler kullanmayı da unutmamalısınız. Daha akılda kalıcı bir dizayn için sofranın ortasına taze çiçeklerden hazırlanmış bir aranjman ve sofranıza uygun süslemeler kullanabilirsiniz. Sofranızda kullanacağınız servis tabakları da menünüz hakkında misafirlerinize ipucu verecektir. Sofrada tabak seçimi menünüzde yer alan yemeklere göre yapılmalıdır. Sofra hazırlanırken çatal, kaşık, bıçak yerleşimi ve tuzluk, sosluk, baharatlık, peçetelik ve süslemelerin de düzgün yerleştirilmesi önemlidir.

( ) Sepetinize Eklendi