Knorr Hazır Çorba Köfteli Ve Bulgurlu Analı Kızlı 92 G

Knorr Hazır Çorba Köfteli Ve Bulgurlu Analı Kızlı 92 G

Marka: Knorr
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Ürün Detayı
  • Önerileriniz

Knorr Yöresel Analı Kızlı Çorbası 92 Gr. köfteli, bulgurlu, nohut ve domatesli lezzetli bir Anadolu yemeğidir. Knorr sayesinde ziyafet sofralarına yakışacak bu çorbayı kısa sürede hazırlamak mümkün. 


Bu hafif ve lezzetli çorba, geleneksel lezzetlerden hoşlananlar ve farklı tatlar arayanlar için ideal bir tercihtir. Yapımı oldukça pratiktir. Her bir poşetin içerisindeki kuru çorba karışımı 1 litre su ile karıştırılır. Kaynayana kadar karıştırılarak pişirildikten sonra 15 dakika kadar kısık ateşte pişirilmeye devam edilir. Kırmızıbiber, nane, kimyon gibi baharatlarla daha da lezzetlendirebilirsiniz. 


Knor ürünleri; mevsiminde alınan taze sebzelerin ayıklanıp, yıkanıp, uygun sıcaklıklarda kurutulması ile elde edilir. Bu ürünler küçük parçalara ayrılarak dayanıklı ve nem geçirmeyen ambalajlarına konulur. Bu sayede daha uzun süre kullanılmaya hazır hale gelir. Ürünün çeşidine göre baharat, tahıl, baklagil ve et ürünleri ilave edilir. Kuru çorbaların bulunduğu ambalajların, açılmadan önce serin, nemsiz ve kokusuz ortamlarda saklanması tavsiye edilir. Knorr ürünlerinde yapay aroma, yapay renklendirici, koruyucu ve koruyucu katkı maddesi bulunmamaktadır. Kuru çorba karışımı yepyeni üç katlı ambalajı ile daha uzun süre dayanmaktadır.


Unutmayın; tahta kaşıkla karıştırılarak, ağır ateşte pişirilen çorbalar daha lezzetli olur.


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi