DSACategoryId/20000000000008/20000000000141/20000000070724

Kleenex Oval Kutu Mendil 64 Yaprak

Marka: Kleenex
21,90 TL
16,43 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Kleenex Oval Kutu Mendil 64 Yaprak

Şık tasarımı ve dekoratif görünümü ile keyifli bir kullanım sunan Kleenex Oval Kutu Mendil, evinizde, ofisinizde ve pikniklerde, elinizin altında kullanabileceğiniz pratik bir üründür. Yumuşacık ve ipeksi dokusuyla, makyaj masanızın da vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alır. 

İhtiyacınız olan her yerde hijyenik bir kullanım sunan Kleenex Oval Kutu Mendil, oval tasarımıyla farklı bir görsellik taşır. Ergonomik tasarımı sayesinde arabanızda da pratik bir kullanım sunan Kleenex Oval Kutu Mendil, üstten çekmeli ambalaj tasarımı ile kolay kullanım imkanı sağlar. Tek tek çekilmeye imkan veren ambalaj tasarımı, ürünün ekonomik bir ürün olmasını destekler. 

Net Miktar (g/ml)
64000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi