DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000010816

Kiwi Ayakkabı Deodorantı 100 Ml

Marka: Kiwi
29,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Kiwi Ayakkabı Deodorantı 100 Ml

Genellikle gün boyu ayakta kalan ayakkabılar gün sonunda istemsizce kötü kokulara neden olabiliyor. Bunu engellemek için en pratik ve etkili çözüm yolu Kiwi ayakkabı deodorantı. Kolay uygulanabilir yapısıyla ayakkabınızda kötü kokulardan eser bırakmıyor ve rahat bir kullanım sağlıyor.

Kiwi ayakkabı deodorantı kötü kokular oluşmaya başlamış ayakkabılarınızı temiz ve ferah bir kokuyla buluşturmak için kullanılıyor. 100 ml boyutuyla uzun süreli kullanım sunan ürün, birkaç sprey uygulamayla ayakkabılarınızdaki kötü kokuyu yok ediyor. Tüm ayakkabılara uygulanabilen deodorant, içeriğindeki aromalar sayesinde ağır koku oluşumunu engelleyerek hafif bir koku bırakıyor.

 

Net Miktar (g/ml)
100

Menşei
HOLLANDA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
JOHNSON WAX A.Ş

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi