DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000010816

Kiwi Anında Parlatıcı Sünger - Naturel

Marka: Kiwi
16,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Kiwi Anında Parlatıcı Sünger - Naturel

Şık ve bakımlı ayakkabı giymek isteyenlerin tercihi Kiwi Anında Parlatıcı Sünger – Naturel, pratikliği sayesinde kullanım kolaylığı sunar. Formülündeki özel bileşenler sayesinde ayakkabınızın bakımını yaparak ömrünü uzatır. Kendiliğinden parlama özelliğine sahip olan ürün, ayakkabınızın ilk günkü yeni görünümünü korumanıza yardımcı olur.

Ergonomik tasarımıyla rahat bir kullanıma ev sahipliği yapan Kiwi Anında Parlatıcı Sünger – Naturel, fırçalama gerektirmeyen özel tasarımıyla en çok tercih edilen ayakkabı bakım ürünlerinden biridir. Günlük olarak rahatlıkla kullanılabilen ürün ile bakımlı ve şık görünümünüzü tamamlayabilir, hafif tasarımıyla dilediğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
HİNDİSTAN

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
JOHNSON WAX A.Ş

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi