DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001298/20000000010919

Kartal Göz

Marka: Reyondan
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Kartal Göz

Kartal Göz dergisi, çocukların dil öğrenmesine yardımcı oluyor. Hem İngilizce hem de Türkçe bulmacalar içeren dergi, aylık olarak yayınlanıyor. Her sayıda çocukları eğlenceli ve öğretici bulmacalar bekliyor. 

Çocuk, gençlik dergileri arasında bulabileceğiniz Kartal Göz, içindeki bulmacalarla çocuklara odaklanma konusunda da destek veriyor. Kelime haznesini zenginleştiriyor, görsel algıyı arttırıyor. Gizli resimler ve boyama egzersizleri dergide sunuluyor. Doğan Burda Yayınları tarafından basılan dergi, cıvıl cıvıl tasarımı ile çocukların ilgisini çekiyor. Dergideki egzersizleri, çocuklar tek olarak gerçekleştirebiliyor, ailece vakit geçirmek isteyenler bir arada uygulamaları yapabiliyor. 

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TURKUVAZ DAĞITIM PAZ.A.Ş.(DERGİ)

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi