DSACategoryId/20000000000005/20000000000119/20000000001080/20000000010193

Karanfıl Kg

Marka: Reyondan
220,00 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Karanfıl Kg

Sıcak ve nemli iklimde yetişen karanfil ağacı, henüz tomurcukken toplanan çiçeklerinin güneşte kurutulması ile elde edilir. Sofralarımızın bilindik lezzeti tane karanfil haline gelen minik tomurcukları, evde hazırladığınız şerbetlere, hoşaflara ve tatlılara ekleyerek şekerin tadını dengeleyebilirsiniz. 

Hafif ve yumuşak aroması ile tariflerinize imzasını atan karanfili, et yemeklerinize ve çorbalarınıza da ilave edebilirsiniz. Gövdesinden ayırarak yemek tencerenize atacağınız tane karanfil, kısık ateşte pişirmeye devam ettiğiniz yemeğin suyuna geçerek kullandığınız diğer baharatlarla birlikte dengeli bir tat yakalamanızı sağlar.

Küçük tomurcuk taneleri ilave edildiği her tarife ayrı bir lezzet katan karanfil, nefesi ferahlatmak için de kullanılır. 

 

Menşei
MADAGASKAR

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
AYFER KAUR OĞULLARI MAHMUT KAUR VE MURAT KAUR

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi