DSACategoryId/20000000000010/20000000000159/20000000070711/20000000070716

Kale Klasik Nar/Portakal Meyve Presi

Marka: Kale
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Kale Klasik Nar/Portakal Meyve Presi

C vitamini başta olmak üzere çeşitli vitaminler ve mineraller bakımından zengin narenciyeler, suyu sıkılarak her öğünde afiyetle tüketilebilir. Kale narenciye sıkacağı, taze meyvelerin suyunu doğal yöntemlerle saniyeler içerisinde sıkmanıza yardımcı olur. 

Kale narenciye sıkacağının gövdesi ve meyve üzerine basınç uygulamanızı sağlayan sap kısmındaki mekanizma dayanıklı metalden üretilmiştir. Özel tasarımlı meyve haznesi sıkım esnasında meyvenin parçalanmasını önlerken; meyvelerinizi son damlasına kadar kolayca sıkmanızı sağlar. Meyveler üzerinde daha güçlü basınç uygulayabilmesi için Kale klasik nar/portakal meyve pres makinesinde açılı kremayer dişlisi kullanılmıştır. Portakal ve narın yanı sıra greyfurt, mandalina, limon gibi narenciyelerin sıkımı için uygundur. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
KALE TERMOS SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi