DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000001284

Kale İzolasyonlu Mini Çanta

Marka: Kale
44,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Kale İzolasyonlu Mini Çanta

Kale İzolasyonlu Mini Çanta, gıdalarınızı sıcak ya da soğuk tutabilmenize imkân tanıyor. Kampta ya da çeşitli outdoor etkinliklerinde kullanabileceğiniz termos çanta, evinizden uzaktayken de ısı dengesi sağlanmış yiyecekler tüketebilmenizi sağlıyor. İçeceklerinizi uygun sıcaklık değerlerinde tutabilmek için faydalanabileceğiniz Kale termos çanta sayesinde arkadaşlarınızla birlikte keyifli dış mekan aktiviteleri gerçekleştirebilmeniz mümkün oluyor.

Pikniklerin de vazgeçilmezi olan termos çanta ile kullanıcılar doğal ortamlarda ideal bir yemek ortamı yaratabiliyor. İşlevsel tasarımıyla beğeni toplayan termos piknik çantası sayesinde sıcak ve soğuk ürünler, ısı dengeleri korunarak taşınabiliyor.

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
KALE TERMOS SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi