Just For Men Saç Boyası Orta Kahverengi

Just For Men Saç Boyası Orta Kahverengi

Marka: Just For Men
54,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Just For Men Saç Boyası Orta Kahverengi

Just for Men Saç Boyası Açık Kahverengi, sadece beyaz telleri hedef alarak doğal görünümünüze en yakın rengi elde etmenize yardımcı olur.


Patentli Beyaz Hedef Teknolojisi ile beyazlaşmış saç tellerini doğal saç renginize uygun tona getirmenize yardım eder. Just For Men Saç Boyası'nın damlatmayan formülü, 5 dakika içinde saça kolayca etki eder. Dolgun ve boya hissi uyandırmayan doğal bir saç görünümü veren JFM saç boyaları amonyak içermeyen formülü ile saçların zarar görmesini engellemeye yardımcı olur. Etkisi 5 haftaya kadar sürer.


Öneri: Saç renk tonunuzda kararsız kaldığınızda bir açık renk tonunu tercih etmeniz önerilir.


Nasıl Uygulanır:

1) Paketten çıkan boya şişesindeki (küçük şişe) tüm içeriği Aplikatör şişesine (büyük şişe) boşaltın ve iyice karıştırın.

2) Karışımı saçlarınıza yedirerek uygulayın ve 5 dakika bekleyin. (Daha az beklerseniz daha açık bir renk tonu, daha çok beklerseniz daha koyu bir renk tonu elde edersiniz.)

3) Duşta saçlarınızı su şeffaf akana kadar yıkayınız. Sonra şampuanlayın ve durulayın. Her zamanki gibi kurutun ve şekillendirin.

4) Sadece 5 dakika gibi kısa bir sürede istediğiniz sonuca ulaşın.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi