Jacobs Monarch Millicano Eko Paket 70 G

Jacobs Monarch Millicano Eko Paket 70 G

Marka: Jacobs
17,50 TL
9,45 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Jacobs Monarch Millicano Kahve Eko Paket, çözünebilir kahve ve öğütülmüş kahve çekirdeklerinin enfes bir karışımıdır. Kahve çekirdeklerinin zengin kahve aroması ve tadını Jacobs Monarch Millicano ile çözünebilir kahve dünyasında bulacaksınız. Jacobs Monarch Millicano, yeni nesil eşsiz kahve üretim teknolojisi sayesinde Jacobs kahve uzmanları tarafından sizin için özenle hazırlanmıştır. Jacobs Monarch Millicano, kahve çekirdeklerinin tüm lezzetini içinde taşır. Jacobs Monarch Millicano, hem kendinize hem de sevdiklerinize enfes kahve deneyimini günün her anı sunar, üstelik hazırlaması çok kolay. Bu kahve Türk Gıda Kodeksi'ne uygundur. Kilitlenebilir ambalajı sayesinde daha uzu süre muhafaza etmenize olanak tanır.


Kahve hazırlarken suyun sıcaklığı ve kahvenin miktarı çok önemlidir. Unutmayın, biraz az ya da fazla kahve ilave etmek kahve keyfinizi kaçırabilir. Bir bardak su için uygun kahve miktarı iki dolu çay kaşığıdır.Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi