DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001296/20000000071813

İyi Gelen Yazılar Nil Karaibrahimgil

Marka: Doğan Kitap
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

İyi Gelen Yazılar Nil Karaibrahimgil

Nil Karaibrahimgil’in gazete yazılarından derlenen kitap serisinin dördüncüsü olan İyi Gelen Yazılar - Nil Karaibrahimgil, adının hakkını vererek içerisindeki yazılar ile okuyucularına iyi gelmeyi vadediyor. Hatta Nil Karaibrahimgil kitabın adından bahsederken; “'yazılarınız bana çok iyi geliyor' dediğiniz için, kitabın adını İyi Gelen Yazılar koyduk… “ diyor.

Müzisyen kimliğinin yanı sıra uzun yıllardır yazdığı köşe yazıları ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Nil Karaibrahimgil, bu kitabı ile de gazete yazılarını baş ucundan ayırmak istemeyen sevenleri ile buluşturuyor. Şimdiye kadar yazdığı kitaplarının satışı yüz binleri bulan Nil Karaibrahimgil, İyi Gelen Yazılar kitabı ile keyifli bir okuma vadediyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DOĞAN VE EGMONT YAYINCILIK VE YAPIMCILIK TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi