Işık 50' Lı Yılbası Süs

Işık 50' Lı Yılbası Süs

Marka: Leva
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Işık 50' Lı Yılbası Süs

Yılbaşının eğlenceli ve sıcacık atmosferine renk katan Işık 50'li yılbaşı süs, çam ağacınızı ışıklandırarak eğlenceli bir ortam hazırlıyor. Çam ağacını, özel yılbaşı süsleri ile donattıktan sonra, Işık 50'li Yılbaşı Süs ile son dokunuş yaparak daha da güzelleştirebilirsiniz. Farklı yüksekliklere sahip çam ağacı modellerini, yılbaşı süs ışıklandırma materyali ile süsleyerek bulunduğunuz ortamı şık bir biçimde aydınlatabilirsiniz. 

Renkli mikro ampullerle tasarlanan Işık 50'li Yılbaşı Süs modelleri, birbirinden çarpıcı renkleri ile yılbaşı çam ağacınızı daha canlı hale getiriyor. Birden fazla defa kullanıma uygun olarak tasarlanan yılbaşı süs ışıklandırmasını, yılbaşı sonrasında toplayıp kaldırarak bir sonraki yılbaşı süslemelerinde kullanabilirsiniz. Dayanıklı tasarımı ile uzun süre kullanabileceğiniz ürün, bu yönüyle de ekonomik bir avantaj sağlıyor. 

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi