DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001258

İlk Kelimelerim.

Marka: Reyondan
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

İlk Kelimelerim.

Bebekler ilk altı aylık dönemlerinden itibaren yeni kelimeler öğrenmeye başlarlar. Bu dönemden sonra bebeklerin kelime dağarcığının gelişmesi, nesneleri tanıması ve erken öğrenme yeteneği oldukça önemlidir. Pedagojik çalışmalarla desteklenerek hazırlanmış İlk Kelimelerim kitabı dikkat çeken çizimleriyle bebeğinizi hem eğlendirecek hem de keyifli bir erken öğrenme imkânı sunacak.

İlk Kelimelerim kitap haliyle pek çok sözcüğü içerir. Böylece bebeklerin ilk gelişim zamanlarında başlayan çevrelerini keşfetme, gördüklerini merak edip sorgulama isteklerini destekleyebileceksiniz. Ayrıca kitaplarla erken yaşlarda tanıştırabilecek, uzun yıllar sürecek olan öğrenme sürecini daha eğlenceli hale getirebileceksiniz. Konuşma dönemine girdiğinde de daha kolay ve daha akıcı konuşabilmesine yardımcı olabileceksiniz.

 

 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ADIM ADIM YAYINCILIK YAZILIM REKLAMCILIK SAN.VE Tİ

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi