DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010769

Homebasix Şeffaf Raf Örtüsü 45X100 Cm

Marka: Homebasix
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Homebasix Şeffaf Raf Örtüsü 45X100 Cm

Homebasix Şeffaf Raf Örtüsü, mutfakta, banyoda, yatak odasında, depolama alanlarının temizliğini kolaylaştırıyor. Dolapların raflarına, çekmecelerine sererek yapıştırabileceğiniz raf örtüleri, rafın kirlenmesini önlüyor. Özellikle konserve, yağ gibi dökülmesi muhtemel malzemelerin bulunduğu raflar için kullanışlı olan örtüler, kirlendiğinde sökülüp çöpe atılabiliyor. 

Örtüler toz olduğunda dolabı temizler gibi örtü yüzeyini de silerek tozdan arındırabilirsiniz. Dolapların içinde rengarenk, desen desen örtüler yerine, görünmez, sade raf örtüleri kullanmayı tercih edenlerdenseniz Homebasix tam size göre. Örtüleri yapıştırırken pürüzsüz olmalarına dikkat etmeniz yeterlidir. Şeffaf raf örtüleri görünmez formuyla dolapları kaplıyor. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PACİFİC ACCESS LİMİTED

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi