DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010759

Homebasix Oto Güneşlik Ht-2003

Marka: Homebasix
8,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Homebasix Oto Güneşlik Ht-2003

Aracınızı güneşin etkilerine karşı korumak, oto cam güneşliği ile daha pratik hale geliyor. Yüksek yansıtma özelliği ile hazırlanan oto güneşlik, alüminyum yüzey kaplaması ile güneşin aracınızda yaratacağı olumsuz etkileri ortadan kaldırıyor. 

Homebasix oto güneşlik, aracınızın ön ve arka camlarına takılabilecek şekilde tasarlanıyor. Üzerinde iki adet güçlü vantuz bulunan ürün, cam yüzeylere kusursuz şekilde yapışıyor. Taşıması ve saklaması oldukça kolay olan güneşlik, üretim anında oluşturulan birleştirme çizgileri sayesinde zahmetsizce katlanabiliyor. Aracınızın bakım ve koruma işlemini kolaylaştıran kaliteli ürün, standart ölçülerdeki tasarımıyla tüm otomobil camlarında kullanıma imkan sağlıyor.

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PACİFİC ACCESS LİMİTED

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi