DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001255

Hızlı Bukalemun

Marka: Reyondan
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Hızlı Bukalemun

Hızlı Bukalemun kutu oyunu çocuklarınızın arkadaşlarıyla ve sizlerle oynayabileceği eğlenceli aynı zamanda eğitici bir masa oyunudur. Hızlı yazma oyunu bukalemun çocuğunuzun sadece sosyal ilişkiler kurmasını sağlamaz aynı zamanda numara tanıma özelliği ve el-göz koordinasyonunun gelişmesine de yardımcı olur.

4 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan Hızlı Bukalemun kutu oyunu içerisinde: iki ağız maskesi, üzerinde sevimli böcek resimleri ve rakamlar olan 20 oyun kartı, 10 kart standı ve oyun kuralları yer alır. Oyununun amacı maskelerdeki bukalemun dilini kullanarak en çok kartı devirmektir. Bunun için maskenin iç kısmındaki tüpe üflemeniz gerekir.

Oyununa başlamadan önce rastgele seçilen 10 adet sayı kartı aynı renkler aynı tarafa bakacak şekilde hızlı yazma oyunu bukalemun kart stantlarına dizilir. Hangi kartın hedefleneceğine karar vermek için bir sayı kartı seçilir. Seçilen kartı Hızlı Bukalemun kutu oyunu maskesiyle ilk deviren, kartın üzerindeki puanı kazanır. Eğer yanlış kartı devirirseniz karttaki puanlar rakibinize gider. Tüm kartlar devrildiğinde, kazanılan kartlardaki puanların toplamı en yüksek olan kişi oyunu kazanır.

( ) Sepetinize Eklendi