DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001296/20000000010904

Hercai Sümeyye Koç

Marka: Epsilon Yayınevi
39,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Hercai Sümeyye Koç

İntikam için yola çıkan başkarakter Miran Karaman'ın hikâyesini anlatan Hercai, serinin ilk kitabı olarak okurunu karşılıyor. İnternette yayınlandığı sürede milyonlarca okura ulaşan Hercai, Sümeyye Koç'un akıcı ve heyecan verici üslubuyla okurlarına ulaşmaya devam ediyor. Sümeyye Koç'un kaleme aldığı Hercai, Epsilon Yayınları etiketiyle yayımlanıyor. Televizyona aktarılan sürükleyici eser, dizi olarak da ekranlarda geniş bir hayran kitlesine hitap ediyor.

Hercai, babası gözleri önünde öldürülen Miran Kahraman'ın, babasının intikamını almak için Midyat'a yaptığı yolculuğunu ve bu yolculukta yaşadıklarını ele alıyor. Kısa sürede geniş bir kitleye ulaşan Sümeyye Koç Hercai ile okurunun hayal dünyasında intikam ateşi yakıyor. 

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
İKİ A YAYINCILIK VE DAĞ.HİZ.TİC.SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi