DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001296/20000000071813

Her Şey Zihinde Başlar Jack Addıngton

Marka: Yakamoz Yayınları
25,00 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Her Şey Zihinde Başlar Jack Addıngton

Her Şey Zihinde Başlar, Jack Addington tarafından yazılan, en iyi kişisel gelişim kitaplarından birisidir. Aldığı hukuk eğitimi ile insanları yakından izleme imkânı bulan yazar, psikoloji alanında da eğitim alarak insan beyninin gizemi üzerinde araştırmalar yapar.

İnsanın inandığı her şeyin mümkün olduğunu anlatan Her Şey Zihinde Başlar kitabı, hayatınızın kontrolünü elinize almanıza yardımcı olur. Beyninizin hayatınızı tamamen değiştirebileceğinizi örneklerle anlatan kitap, hayallerinizin geleceğiniz olduğunu ifade eder.

Zihninizdeki blokajların, karşınıza çıkan pek çok fırsatı kaçırmanıza neden olabileceğini aklınızda bulundurabilir ve Her Şey Zihinde Başlar kitabıyla beraber düşüncelerinizi kontrol etmeyi öğrenerek muhteşem bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
YELPAZE DAĞITIM YAYIN SANAT PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi