DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010553

Head&Shoulders Kadınlara Özel Dökülme Karş. Saç Kremi 275 Ml

Marka: Head&Shoulders
21,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Head&Shoulders Kadınlara Özel Dökülme Karş. Saç Kremi 275 Ml

Kadınlara Özel Dökülme Karşıtı Saç Bakım Kremi, saçına ve saç derine anında nüfuz ederek, derinlemesine nemlendirme ve kalıcı kepek koruması sağlar. (Kepek veya kopmaya bağlı saç dökülmesi/düzenli kullanımda gözle görülür kepeklere karşı). Mikrobesleyiciler, lipitler ve antioksidanlar içeren gelişmiş Derma&Pure formülü, hafif bir saç tarzı ve kabarma kontrolü sağlar. Bu saç bakım kremi, %100’e kadar kepeksiz, harika şekilde nemlendirilmiş saçlar ve saç derisi sağlamak için tasarlanmıştır. (Düzenli şampuan kullanımı ile, gözle görülür kepekler).

Bu Saç Bakım Kremi saçına ve saç derine anında nüfuz ederek, derinlemesine nemlendirme ve ve uzun süreli kepeğe karşı koruma sağlar. (%100’e kadar, düzenli şampuan kullanımı ile, gözle görülür kepekler)

Gelişmiş Derma&Pure formülü, kepeğe bağlı Kaşıntı, Kuruluk ve Yağlanma gibi kepeğin erken belirtileriyle savaşır.

Dermatolojik olarak test edilmiştir, pH dengesine sahiptir ve hassas saç ve saç derisi bakımı için antioksidanlarla güçlendirilmiştir.

%100'e kadar kepeksiz ve güzel saçlara kavuşursun. (%100’e kadar, düzenli şampuan kullanımı ile, gözle görülür kepekler)

Net Miktar (g/ml)
275

Menşei
ROMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROCTER & GAMBLE TÜKETİM MALLARI SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi