DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001296/20000000071815

Hastasıyım Ayhan Sicimoğlu

Marka: Hürriyet Kitap
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Hastasıyım Ayhan Sicimoğlu

Müzisyen kimliğinin yanı sıra iyi bir gezgin de olan Ayhan Sicimoğlu, yaptığı seyahatlerdeki notlarını “Hastayım” adlı kitabında okuyucularıyla buluşturuyor. Hürriyet Kitap imzasıyla raflarda yerini alan Ayhan Sicimoğlu kitapları, sizi farklı farklı şehirlerin en bilinmedik ve en heyecan verici noktalarına götürüyor.

Hastasıyım Ayhan Sicimoğlu kitabında; samimiyeti, dürüstlüğü, zenginliği ve mizahı aynı anda bulabilir, usta kalemin gezdiği-dolaştığı şehirlerin atmosferini oradaymışçasına daha yakından hissedebilirsiniz. Yazarın kendi renkli kişiliğini de kattığı eserde birçok farklı yerel lezzette tanışabilir, Ayhan Sicimoğlu’nun seyahat maceralarını ve gittiği ülkelerinin bilinmeyen yönlerini de öğrenebilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TURKUVAZ DAĞITIM PAZ.A.Ş.(DERGİ)

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi