DSACategoryId/20000000000004/20000000000109/20000000001037/20000000010043

Hasmandıra Kelle Kaşar Kg

Marka: Hasmandıra
63,75 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Hasmandıra Kelle Kaşar Kg

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi peynir, Hasmandıra Kelle Kaşar Kg ile damakların aradığı lezzeti sunuyor. Özel vakumlu ambalajında kilogram ölçeğinde paketlenip adresinize ulaştırılıyor.

Iğdır merkezli Mehmet Ağa Çiftliği Hasmandıra markası tarafından tam yağlı taze kaşar peyniri olarak hazırlanan ürün, geleneksel Kars kaşar peyniri lezzetini sofralara getiriyor. Pastörize inek sütü, peynir mayası ve tuz kullanılarak hazırlanan kelle kaşar peynirin kuru maddesi %45 süt yağı içeriyor. Ambalajında belirtilen son kullanma tarihine kadar güvenle tüketebileceğiniz Has Mandıra kelle kaşar peynirini, kahvaltılarda, simit ve tost gibi atıştırmalıkların yanında değerlendirebilir, uygun yemek ve içeceklerin yanında soğuk meze olarak tercih edebilirsiniz.

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HAS GIDA TAR.HAY.ÜR.AK.TEKS.NAK.TUR.SAN.VE TİC.LTD

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi