DSACategoryId/20000000000008/20000000000150/20000000001335

Gvyna İntim Temizleme Mendili Fresh 15'Li

Marka: Gvyna
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gvyna İntim Temizleme Mendili Fresh 15'Li

Gvyna İntim Temizleme Mendili Fresh, alkol ve sabun içermeyen yumuşak formülü ile dış genital bölgenizi tahriş etmeden temiz ve sağlıklı kalmasını sağlar. Rahatlıkla her yere taşıyabileceğiniz çanta boyuyla pratik kullanım sağlayan Fresh Temizleme Mendili, intim bölgenizin uzun süre ferah kalmasına yardımcı olur.

Doğal laktik asit içeren formülü ile laktobasililerin üremesine yardımcı olarak, zararlı dış etkenlerin üremesine karşı koruma sağlayan Gvyna İntim Temizleme Mendili, dış genital bölgenin doğal yapısı ile oldukça uyumludur. 

Sağlıklı vajinal flora için ihtiyacınız olan tüm doğal içerikleri içeren Gvyna İntim Temizleme Mendili, jinekolojik olarak test edilmiştir ve günlük kullanım için uygundur.

Net Miktar (g/ml)
15000

Menşei
İTALYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PERRİGO KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi