DSACategoryId/20000000000003/20000000000104/20000000001021

Gurvita Kelle Paça Çorbası 660 Ml

Marka: Gurvita
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gurvita Kelle Paça Çorbası 660 Ml

Yerel, doğal ürünlere, saf ve gerçek gıdaya olan özlem ve ihtiyaç her geçen gün artarak devam ediyor. Tüm dünya artık bu gıdaların unutulmuş lezzetlerin peşinden kilometrelerce gidiyor. Biz de gittik...

Gurvita sağlıklı ve leziz gıdalar üretme heyecanı ile kuruldu. Bu duygu Gurvita’yı maddi kaygısı olmayan, geleneksel tariflere, artık pek de kolay bulunmayan saf ve doğal malzemelere götürdü.

İlikli kemik suyu ile şifalı çorbalar

Evde yaptığınız gibi ama çok daha fazlası. Mutfağımızın ve gurmelerin vazgeçilmezi sakatat çorbalarımızı kolajen deposu ilikli kemik suyu ile yeniden yorumlayarak daha sağlıklı hale getirdik. Kullanılan malzemelerden, yapım şekline kadar özenle, en sade haliyle pişirdik. Jöle kıvamındaki çorbalarımızı istediğiniz zaman sadece ısıtarak taze taze tüketebilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
660

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FAYDALI MAMULLER GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi