Golf Maraşım Kesme Sade 650 Ml

Golf Maraşım Kesme Sade 650 Ml

Marka: Royal
18,99 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Golf Maraşım Kesme Sade 650 Ml

Royal Maraşım Kesme Sade Pratik Dilimler ile hem Üstün Lezzet Ödüllü hem de keçi sütlü dondurmanın tadını çıkarın. Bol keçi sütlü içeriği ve salepten gelen yoğun kıvamı ile gerçek lezzet Maraşım’ı pratik dilimleriyle kolayca servis edin. Golf Maraşım Kesme Pratik Dilimler, özel şık kutusu içinde lezzetine lezzet katan çekilmiş  Antep fıstığı parçacıklarıyla süslenerek özenle sunuluyor.


Maraşım, Golf Dondurma’nın Kahramanmaraş’taki tesislerinde Maraş dondurmasının geleneksel kıvamıyla üretiliyor; Maraşım’ın gerçek lezzeti ise Maraş Dağları’nın eşsiz salebinin taptaze keçi sütüyle buluşmasından geliyor. Maraşım’ı; sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da severek tüketebilirsiniz. Hem tadı hem kıvamı ile Maraşım, Gerçekten Maraşım sözünü hak ediyor!

Maraşım; malzemesi, kalitesi, üretim tekniği ve en önemlisi lezzeti ile Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülmüştür. 


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi