DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010757

Gojo Oto Yıkama Süngeri

Marka: Gojo
14,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gojo Oto Yıkama Süngeri

Araç temizliğinin başlıca yardımcılarından biri olan Gojo oto yıkama süngeri, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Ürün, dayanıklı yapısı sayesinde kolay yıpranmıyor ve pek çok kez temizlik yapmanıza imkan tanıyor. Ürünün sahip olduğu kaliteli sünger, içindeki suyu uzun süre tutarak geniş yüzeylerde işinizi kolaylaştırıyor.

Gojo oto yıkama süngeri, araçların yanı sıra motosikletlerde de aynı kaliteyi sunuyor. Yumuşak süngeri, zeminin, çizilmeden hassas bir şekilde temizlenmesine yardımcı oluyor. Ergonomik tasarımı sayesinde elde tutulması kolay olan ürün ile araç yıkama işlemi zahmet olmaktan çıkıyor. Böylelikle aracınız parlak ve ışıltılı görünümüne yeniden kavuşuyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DOĞANER OTOMOTİV SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi