DSACategoryId/20000000000010/20000000001279/20000000010759

Gojo Bagaj Ahtopot Lastiği 2 Li

Marka: Gojo
16,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gojo Bagaj Ahtopot Lastiği 2 Li

Gojo bagaj ahtapot lastiği 2'li paketinde kullanıcılara ulaşıyor. %100 esneme özelliği ile araçlara kolaylıkla takılan ahtapot bagaj lastiği, bagaja sığmayan eşyaların bile araç ile rahatlıkla taşınmasını sağlıyor. Eşyaları araca bağlamak veya bagaj kapağını sabit tutmak için tercih edilen lastikler, esneyerek cisimleri tam olarak sarıyor. 

Kayak araçları, sörf ekipmanları, bavullar ve daha birçok cismi taşımak için kullanabileceğiniz ahtapot lastiğini ağır, çok büyük ve rüzgara direnç oluşturan yükler için kullanmamanız tavsiye ediliyor. Renkli görünümü ile estetik kazanan ürünler, kullanım sonrası az yer kapladığından zahmet vermeden bir sonraki kullanım için saklanabiliyor. 

Net Miktar (g/ml)
2000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DOĞANER OTOMOTİV SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi