DSACategoryId/20000000000010/20000000070688/20000000001303

Globox Kapaksız Sekreterlik Karışık

Marka: Globox
18,50 TL
13,88 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Globox Kapaksız Sekreterlik Karışık

Globox Kapaksız Sekreterlik Karışık; siyah, mavi ve kırmızı renk seçenekleriyle sunuluyor. Elde kolaylıkla yazı yazmayı sağlayan sekreterlik, derste ve ofiste kullanım için tasarlanıyor. A4 boyutlarındaki kağıtlar dosya içinde rahatlıkla tutulabiliyor. Dosyanın üst kısmında yer alan tutamaç, kağıtların kaymasını engelliyor. 

Dosyalama aksesuarı evrakları gün içinde rahatlıkla yanınızda taşımanıza yardımcı oluyor, elinizde taşırken düşmemelerini sağlıyor. Sekreterlikleri evrak depolama için de kullanabilirsiniz. Kağıtlarınızı raflarda, çekmecelerde düzenle saklayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman dosyayı çıkartarak, yanınızda herhangi bir destek veya masa olmasa dahi, sekreterlik üzerinde kolaylıkla not alabilirsiniz. 

Net Miktar (g/ml)
36000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SMART OFİS KIRTASİYE A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi