DSACategoryId/20000000000010/20000000070688/20000000001303

Globox Kapaklı Sekreterlik Karışık

Marka: Globox
18,50 TL
13,88 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Globox Kapaklı Sekreterlik Karışık

Globox Kapaklı Sekreterlik Karışık, yönetici asistanlığı gibi not alma sürecinin yoğun olduğu görevlerde sıklıkla kullanılır. Toplantılarda ya da gün içinde ayaktayken not almak için kapaklı sekreterlerden yaralanabilirsiniz. Sert yapısıyla öne çıkan sekreterlik, herhangi bir altlığa ihtiyaç duymadan yazı yazabilmenizi sağlar.

Üst kısımda yer alan sıkıştırma klipsi sayesinde kağıtlarınızı bir arada tutan sekreterlik, kapaklı yapısıyla da işinizi kolaylaştırır. Kapağını kapatarak dosya gibi yanınızda taşıyabileceğiniz işlevsel sekreterlik, hızlı ve düzenli notlar alabilmenize olanak tanır. Sağlam malzemeden üretilen kapaklı sekreterlik, uzun süre rahatlıkla kullanılabilir.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SMART OFİS KIRTASİYE A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi