DSACategoryId/20000000000010/20000000070688/20000000001303

Globox Delikli Sunum Dosyası 20 Yaprak

Marka: Globox
11,90 TL
8,93 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Globox Delikli Sunum Dosyası 20 Yaprak

Globox 20 yapraklı sunum dosyası öğrencilerin olduğu kadar iş yerlerinin de ihtiyaçları arasında bulunuyor. Ödevleri, bilgisayar çıktılarını, prezantasyonları ve daha birçok yazılı materyali saklamak için kullanabileceğiniz sunum dosyası, uygun fiyatı ile pratik çözümler sunuyor. 

Çekmece, raf ve kitaplıklara rahatlıkla sığan 20 yapraklı sunum dosyası, okul çantası ve bilgisayar çantalarına da sığıyor. Önemli günlere hazırlanırken ihtiyaç duyabileceğiniz sunum dosyası, uzun ömürlü yırtılmayan yaprakları ve sağlam kapağı sayesinde sunum evraklarınızı ve ödevlerinizi güvenle taşımanızı sağlıyor.

Bilgisayar çıktılarınızı ve notlarınızı düzene sokarak saklamak için kullanabileceğiniz Globox delikli sunum dosyasını satın almak için hemen alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. 

 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SMART OFİS KIRTASİYE A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi