DSACategoryId/20000000000010/20000000070688/20000000001303

Globox 13 Bolmelı Dosya Mavi

Marka: Globox
29,90 TL
22,43 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Globox 13 Bolmelı Dosya Mavi

Evraklarınızı taşıdığınız ya da muhafaza ettiğiniz dosyanın bölme sayısı işlerinizi daha düzenli bir şekilde halletmenize katkı sağlar. 

Ofis hayatı; sözleşmeler, faturalar, dilekçeler, çıktılar gibi onlarca türde yazılı belge ve kağıt arasında geçer. Bölmeli dosyalar, evraklarınızı yanınızda taşırken dilediğiniz gibi gruplandırmanıza imkan tanır. Böylece evraklar arasında kaybolmaz, ihtiyacınız olan dokümana saniyeler içerisinde istediğiniz bölmeden ulaşabilirsiniz. 

Polipropilen materyalden üretilmiş sert plastik dokusuyla Globox 13 bölmeli dosya, A4 boyutlarındaki evraklarınızı güvenle muhafaza etmenize, yanınızda taşımanıza yardımcı olur. Körüklü ve şeffaf bölmelere sahip olan bölmeli dosya dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanıma uygundur.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
SMART OFİS KIRTASİYE A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi