DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010553

Gliss Ultimate Oil Elixir Sıvı Saç Kremi 200 Ml

Marka: Gliss
19,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gliss Ultimate Oil Elixir Sıvı Saç Kremi 200 Ml

Gliss Ultimate Oil Elixir Çok İşlem Görmüş Ve Yıpranmış Saçlar İçin Sıvı Saç Kremi, saçın doğal yapısında bulunan bileşenleri içeren formülüyle saçlarınızda oluşan çatlakları doldurarak kırılmaları önleyen besleyici bir bakım sağlıyor. Gliss Ultimate Oil Elixir Sıvı Saç Kremi içerdiği  sıvılaştırılmış keratin sayesinde hacimsiz ve hasara uğramış saçlarınızdaki yıpranmayı mükemmel şekilde onarıyor.

Özel besleyici yağı ile saçlarınıza yoğun bakım uygulayan Gliss Ultimate Oil Elixir Çok İşlem Görmüş Ve Yıpranmış Saçlar İçin Sıvı Saç Kremi anında sağladığı etkiyle saçlarınızın kolay taranmasını sağlıyor.

Durulama yapmadan uygulanan Gliss Ultimate Oil Elixir Sıvı Saç Kremi gelecekte oluşabilecek kırılmalara karşı da saçınızı koruyor.

Net Miktar (g/ml)
200

Menşei
SLOVENYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi