DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010553

Gliss Ultimate Oil Elixir Durulanmayan Saç Kremi 250 Ml

Marka: Gliss
19,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gliss Ultimate Oil Elixir Durulanmayan Saç Kremi 250 Ml

Aşırı işlem görmüş ve yıpranmış saçlara uygun olan Gliss Ultimate Oil Elixir Durulanmayan Saç Kremi, içeriğindeki argan yağı ile saçları beslemeye ve korumaya yardımcı oluyor. Saçlarınızın güçlenmesi için özel olarak formüle edilmiş olan Gliss Ultimate Oil Elixir Durulanmayan Saç Kremi, durulama gerektirmediği için pratik kullanım avantajı sağlıyor. İçeriğindeki argan yağı yıpranmış ve çatlamış saç tellerini doldururken, saçların kolayca taranmasını da sağlayan Gliss Ultimate Oil Elixir Durulanmayan Saç Kremi, saçların güçlenmesine katkıda bulunuyor. 

Tüm saç tipleri için uygun olan Gliss Ultimate Oil Elixir Durulanmayan Saç Kremini yıkanmış saçlarınıza masaj yaparak uyguladıktan sonra şekil verebilirsiniz. 

Net Miktar (g/ml)
250

Menşei
SLOVAKYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi