DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010553

Gliss Supreme Length Sıvı Saç Kremi 200 Ml

Marka: Gliss
19,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gliss Supreme Length Sıvı Saç Kremi 200 Ml

Yıpranmış ve yoğun işlem görmüş saçlara canlandırıcı bir etki sağlayan Gliss Supreme Length Sıvı Saç Kremi, yıkama sonrasında nemli saçlara uygulanır. Saçların kolaylıkla taranmasına ve şekil almasına da katkı sunan ürün modeli, kırıkların azaltılması için saçın güçlenmesine de yardımcı olur. 

Durulama gerektirmeyen formülü sayesinde nemli ya da kuru saçlara güvenle uygulanır. Sprey formunda tasarlanmış ürün ambalajı, uygulamanın kolayca yapılmasında etkilidir. Ürün, saçların ısı ile şekillendirilmesinde ortaya çıkabilecek yıpranmalara karşı korumaya katkı sağlar. Daha parlak görünen saçlar, daha sağlıklı bir görünüm kazanır. Saçlarınız ışıl ışıl ve sağlıklı uzar. 

Net Miktar (g/ml)
200

Menşei
SLOVENYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi