DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010552

Gliss Oil Elixir Yağ İksiri 75 Ml

Marka: Gliss
34,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gliss Oil Elixir Yağ İksiri 75 Ml

Gliss Ultimate Repair Çok Yıpranmış Ve Kuru Saçlar İçin Yağ İksiri, saçın doğal bileşenlerine uyumlu yağ özleri ile çok yıpranmış ve kuru saçları onarıyor. Yıkama öncesi ve sonrasında kullanılabilen ürün, günlük saç bakımını kolaylaştırıyor.

Sıvı formdaki Gliss Ultimate Repair yağ iksiri, saçları beslemek ve her bir saç telini mükemmelleştirmek için 3 seçenekli bakım sunuyor. Yıkama öncesinde ekstra bakım sağlayan ürün, yıkama sonrasında da kullanılabiliyor. Her kullanımda saç tellerini onarıyor ve saça esneklik kazandırıyor.

Gliss Ultimate Repair saç yağını, avuç içinize birkaç damla alarak saç uçlarınıza doğru uygulayabilirsiniz. Etkili sonuçlar için Gliss Ultimate Repair şampuan ve saç kremi ile birlikte düzenli kullanmanız önerilir.

Net Miktar (g/ml)
75

Menşei
SLOVAKYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi