DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000001188

Gliss Million Gloss Parlaklığını Yitirmiş Sönük Saçlar İçin Şampuan 400 Ml

Marka: Gliss
14,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gliss Million Gloss Parlaklığını Yitirmiş Sönük Saçlar İçin Şampuan 400 Ml

Gliss Million Gloss Parlaklığını Yitirmiş Sönük Saçlar İçin Şampuan, canlılığını yitirmiş ve matlaşmış saçlar için göz alıcı parlaklık sağlıyor. Keratin ile güçlendirilmiş formülü sayesinde saçınızın ihtiyacı olan bakımı yapıyor.

Gliss Million Gloss şampuan, sertleşen saçlarda sıkça görülen matlık sorununa çözüm sunuyor. Yenilikçi Laminasyon teknolojisi ile saçta parlaklık ve ışık yansıması sağlanıyor. Sıvılaştırılmış saç bileşenleri içeren özel formülü her bir saç telini sararak, ayna parlaklığında yoğun ışık yansımaları yaratıyor. Sıvı keratin ile güçlendirilen Gliss Million Gloss şampuan, saçlarda oluşan yıpranmaları gideriyor ve gelecekte meydana gelebilecek yıpranmalara karşı koruyor. 

Gliss Million Gloss şampuanı düzenli olarak kullanmanız, ıslak saçlarınıza masaj yaprak uygulamanız ve iyice durulamanız önerilir.

Net Miktar (g/ml)
400

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi