Gillette Mach3 Turbo Tıraş Makinesi

Gillette Mach3 Turbo Tıraş Makinesi

Marka: Gillette
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Gillette Mach3 Turbo Tıraş Makinesi

Gillette Mach3 Turbo 1 Up Tıraş Makinesi, yakın ve konforlu bir tıraş sunmak için ileri tıraş teknolojilerini bir araya getiren manuel bir tıraş makinesidir. Turbo stilinize güç katarak tıraşı yüksek performanslı bir aktiviteye çevirir. Gillette Mach 3 Turbo’da, Gillette’in 3 bıçak teknolojisi ve Sürtünmeyi Önleyen bıçaklar bir araya gelir. Üzerinde 10 adet Mikrofin bulunan oynar başlığı yüzünüzün kıvrımlarına uyum sağlayarak size olağanüstü rahat ve yakın bir tıraş sağlar. Kartuşun üzerindeki kayganlaştırıcı bant kullanıldıkça beyazlaşır, ve en iyi tıraş performansını verebilmesi için size kartuşunuzu değiştirmeniz gerektiğini hatırlatır.

Kayganlaştırıcı bantın salgıladığı kayganlaştırıcılar bıçakların rahatça kaymasını kaymasını sağlayarak tıraş konforunu arttırır. Üzerindeki yeşil rengin solmaya başlaması optimum bir tıraş performansı için kartuşu değiştirmeniz gerektiğini haber verir. Yakın bir tıraş yüzünüzün en iyi şekilde ön plana çıkarmanızı sağlar.

Migros Sanal Market'in  Tıraş Aletleri reyonundan edinebileceğiniz bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi