Gillette Fusion Proglide Manual Yedek 8'Li

Gillette Fusion Proglide Manual Yedek 8'Li

Marka: Gillette
124,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Ürün Detayı
  • Önerileriniz

Gillette Fusion Proglide Manual Yedek 8'Li

Gillette Fusion ProGlide Manual Yedek, haftada ortalama dört kere kullanıldığında 1 aya kadar tıraş olma fırsat sunan 8 adet yedek başlıktan oluşuyor. Fusion özelliğine sahip tıraş bıçaklarına uyumlu olan yedek başlıkları, sahip oldukları ProGlide teknolojisi sayesinde mükemmel pürüzsüzlük sağlıyor. Cildin üzerinden rahatlıkla kaymasını sağlayan özel tasarım, ürünün hassas cilde sahip erkekler tarafından bile rahatlıkla kullanılabilmesine yardımcı oluyor. 

Gillette Fusion ProGlide Manual Yedek, cilde en yakın tıraş sonucu elde edebilmeniz için oldukça ince ve yüksek kalitede 5 adet jiletten oluşuyor. Başlığın en ucunda bulunan mineral yağlar ve kayganlaştırıcı polimerlerle zenginleştirilmiş özel şerit, yüzünüzde çok daha rahat şekilde kaymasını sağlayarak cildinizi en az tahrişle tıraş etmenize izin veriyor. Arka kısmında yer verilen hassas düzeltici, arzu ettiğiniz tıraş sonucuna erişmenizi kolaylaştırıyor. 

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi