DSACategoryId/20000000000008/20000000000144/20000000001195

Gillette Fusion 5 Manual Yedek 8'li Karton Ambalaj

Marka: Gillette
116,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gillette Fusion 5 Manual Yedek 8'li Karton Ambalaj

Kompakt boyutlarda karton ambalajda sunulan 8'li Gillette Fusion 5 Manual Yedek başlıkları, tüm Fusion serisi tıraş bıçaklarına uyum gösteriyor. Mükemmel sinekkaydı tıraş için geliştirilen başlıklar, stratejik olarak konumlandırılan 5 adet hassas jilet sayesinde sürtünmeyi ve tahrişi en aza indiriyor. Jiletlerin hemen üstünde yer verilen mavi renkli özel kayganlaştırıcı bant, cildinizde çok daha rahat hareket etmesini sağlıyor. 

Gillette Fusion 5 Manual Yedek başlıklarından her biri, haftalık ortalama 4 kere tıraş olunduğunda 1 aya kadar kullanım sunuyor. Her bir kullanımda, kayganlaştırıcı bandın rengi biraz daha solarak bandı ne zaman değiştirmeniz gerektiği hakkında fikir edinmenize yardımcı oluyor. Başlığın arkasında bulunan hassas düzeltici bıçak, burun altı gibi zorlu alanları daha rahat tıraş etmenizi ve favorilerinizi kolayca düzeltebilmenizi sağlıyor. 

Net Miktar (g/ml)
8000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROCTER & GAMBLE TÜKETİM MALLARI SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi