DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001296/20000000071813

Gereksizleri Çizin Walmond Steinberg

Marka: Lovely Book & Book
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gereksizleri Çizin Walmond Steinberg

Gereksizleri Çizin Walmond Steinberg tarafından kaleme alınan bir kişisel gelişim kitabı olma özelliği taşıyor. Sadeleşmenin ve gereksiz olguların üstünü çizmenin hayatta başarıyı ve mutluluğu yakalamanın temel sırrı olduğunu belirten Steinberg, okurlarına kendi yaşam tecrübelerini anlatıyor. Lovely Book etiketiyle raflarda yerini alan eser, toplam 288 sayfadan oluşuyor. 

Gereksizleri Çizin Walmond Steinberg tarafından deneyimlenen büyük bir iflasın arka planıyla başlıyor. Otuzlu yaşlarına dek ömrü lüks içinde geçen Steinberg, yaşadığı büyük iflasın ardından hayatında ve düşünce biçiminde radikal değişiklikler yapması gerektiğini anlıyor.

Minimalizmi ve yalnızlığı benimseyen yazar, sade bir karavanda yaşamaya başlayarak mahlasını "Karavandaki Reklamcı" olarak değiştiriyor. Hayatını sadeleştirerek eskisinden daha mutlu, üretken ve zengin olduğunu ifade eden yazar, bu yolda uyguladığı yöntemleri eğlenceli bir dille anlatıyor. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
İKİ A YAYINCILIK VE DAĞ.HİZ.TİC.SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi