DSACategoryId/20000000000004/20000000000109/20000000010045
G.c. Hollanda Gouda Peyniri Kg

G.c. Hollanda Gouda Peyniri Kg

Marka: G.C. Gıda
93,75 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

G.c. Hollanda Gouda Peyniri Kg

Hollanda denilince akla ilk gelen lezzetlerden olan Gouda Peyniri, G.c. gıda kalitesiyle Türk tüketicileri ile buluşuyor. G.c. Hollanda Gouda Peyniri hafif, hoş ve aromatik bir tada sahiptir. Kaşar peynirine göre daha kremalı olan Hollanda Gouda Peyniri, yarı sert ve oldukça lezzetli bir inek peyniridir.

Yemeklerle, tatlılarla, taze meyvelerle, sandviçlerle, kuru meyve ve yemişlerle ve içeceklerle eşsiz bir uyum yakalayan Hollanda Gouda Peyniri, çok iyi erimesi ile ünlüdür. Bu nedenle peynir kullanarak yaptığınız yemeklerinizin tarifine Gouda Peyniri'ni ekleyebilirsiniz. Ayrıca başlangıç tabaklarınızda, peynir tabaklarınızda ve kahvaltı tabaklarınızda da Hollanda Gouda Peyniri'ni tercih edebilirsiniz. 

Alerjen: Laktoz içerir. 
Muhafaza Koşulları: 0-4 °C'de muhafaza ediniz. 
Menşei: Türkiye
Üretici firma: G.C Gıda San ve Tic. A.Ş.

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
G.C.GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi