DSACategoryId/20000000000004/20000000000109/20000000010045
G.c. Hollanda Edam Peyniri Kg

G.c. Hollanda Edam Peyniri Kg

Marka: G.C. Gıda
93,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

G.c. Hollanda Edam Peyniri Kg

G.c. Hollanda Edam Peyniri, adını her ne kadar ilk kez üretildiği Hollanda'nın Edam kasabasından alsa da %100 yerli üretimdir. Orta sertlikte bir peynir olan Hollanda Edam Peyniri, hafif ve az tuzlu yapısı ile en çok aranan peynirler arasında yer alıyor. Taze meyveler ile birlikte tüketilebileceği gibi tatlılarda da kullanılabilen Hollanda Peyniri, tariflerinize aroması ve dokusu ile lezzet katıyor.

Menşei Türkiye olan peyniri, açıldıktan sonra hava ile temasını kesecek bir kap içerisine koyarak, 0 ile -4 arası ısıda buzdolabında muhafaza edebilirsiniz Farklı aroması ile ufak atıştırmalık lezzetler de hazırlayabileceğiniz Edam peynirini, yemekten önce iştah açıcı olarak da servis edebilirsiniz.

İçeriğinde pastörize inek sütü bulunan Hollanda Edam peyniri laktoz da içeriyor.

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
G.C.GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi