DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010772

Gardenzone Seramik Saksı Orta(hg17-40)

Marka: Gardenzone
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gardenzone Seramik Saksı Orta(hg17-40)

Gardenzone Seramik Saksı Orta, dokulu görünümü ve eskitilmiş boyası ile bahçelere, balkonlara şıklık getirir. İçine çiçek ekebileceğiniz gibi yapma çiçekler de yerleştirebileceğiniz saksı, modern tasarım arayanların tercihi olur. Gardenzone ürün, sıradan bir saksıdan ziyade dekoratif bir objedir. 

Seramik saksı içine dilediğiniz çiçeği ekebilirsiniz. Toprak saksılar özellikle güneş alan yerlerde, ısıyı dengelemek için tercih edilir. Böylelikle hassas çiçeklerin köklerinin çok fazla ısınmaması sağlanır. Geleneksel seramik sanatını modern işçilikle bir araya getiren saksı modellerini, tek başına veya diğer saksılarla takım yaparak kullanabilirsiniz. 

Menşei
VİETNAM

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PACİFİC ACCESS LİMİTED

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi