DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010773

Gardenzone Metal Sulama Kabı 6 Cm

Marka: Gardenzone
12,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gardenzone Metal Sulama Kabı 6 Cm

Işıltılı çiçekler için ışıltılı bir sulama kabı, hangi mevsimde olursanız olun baharın neşesini evlerinize taşıyor. Touch Me Sulama Kabı ile iç ve dış mekanlarda neşeli bir hava esiyor. Özellikle saksı çiçeklerini sulamak için ideal bir ürün olan Touch Me Sulama Kabı, rahat taşınabilen ergonomik yapısıyla çiçek sulama işini bir görevden çok bir terapiye dönüştürüyor.

Çiçeklerinizi sulama işini çocuklarınızın bile rahatlıkla yapabileceği sulama kapları ile çiçek sularken kimi çiçeklerin yapraklarına su değmemesi gerekiyor. Bitkinin suya ihtiyacı olup olmadığını, küçük parmağınızı toprağa batırarak anlayabiliyorsunuz. Ergonomik su kabı, suya daha az ihtiyacı olan yaprakları kalın olan bitkilere göre ayarlayabilme imkanı da tanıyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PACİFİC ACCESS LİMİTED

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi